Deeper


BEZPRZEWODOWE ECHOSONDY DEEPER SMART SONAR

Gdzie kupić?

Deeper

Deeper Smart Sonar to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Deeper Smart Sonar PRO oraz PRO+ poprzez technologię Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych.

Deeper Smart Sonar to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

Wędkarstwo z Brzegu

Za każdym razem, kiedy łowisz, czy zastanawiałeś się, co tam jest dla ciebie? Deeper mobilna echosonda jest twoim rozwiązaniem do odkrywania podwodnego światu i zdobycia trofeum. Ona pływa po powierzchni, skanuje i przekazuje szczegółowe informacje dna i słupku wody bezpośrednio na ekran smartfonu lub tabletu. Deeper określa głębokość, zarys dna, roślinność, temperaturę i położenie ryb, które pomogą polepszyć połów. Nawet podczas łowienia z brzegu, możesz uzyskać dostęp do dokładnych danych echosondy, które wcześniej były dostępne tylko z drogimi urządzeniami w łodziach wędkarskich.

Łowienie z łodzi /kajaka

Odkrywaj nowe wody i łów jak profesjonalista. Echosonda Deeper jest idealna dla małych łodzi wodnych. Kompaktowe i mobilne urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do prowadzenia połowów z łodzi, kajaka lub pontonu. Zmień swój smartfon lub tablet w echosondę i zabierz ją wszędzie ze swoją łodzią lub kajakiem.

Wędkarstwo podlodowe

Bezprzewodowa echosonda Deeper jest odporna na chłód. Poczekaj na zimę, aby przyjść na lód i obejrzeć jak wspaniale sprawuje w akcji. Urządzenie bezprzewodowe, mierzące tylko 65mm średnicy pasuje do łowienia w otworze w lodzie znacznie lepiej niż nieporęczny sprzęt z kablami.