Powapacs


Innowacyjne rozwiązania w zakresie zasilania

Gdzie kupić?

Innowacyjne rozwiązania Powapacs

Potrzeba jest matką wynalazków. To właśnie potrzeba zapoczątkowała rewolucję w dziedzinie elektroniki wędkarskiej. Brak możliwości naładowania telefonu nad wodą stał się kołem zamachowym do wyprodukowania przez firmę Powapacs powerbanka Atom. W ostatnich latach Powapacs prężnie się rozwija i stało się liderem na rynku elektroniki wędkarskiej.

Dokłada wszelkich starań, aby nowe rozwiązania ułatwiały ludziom czerpanie nieograniczonych przyjemności z ich pasji. Produkty Powapacs są zmyślnie zaprojektowane, aby zapewnić komfort każdemu, kto spędza czas na świeżym powietrzu, uprawiając sport i wykonując outdoor’owe czynności. Produkty te odnoszą wielki sukces wśród wędkarzy, myśliwych, turystów, wczasowiczów i wszystkich, którzy potrzebują elektryczności, gdy są na łonie natury. Dzięki szeroko zakrojonym pracom badawczo-rozwojowym flagowy produkt Powapacs - powerbank Atom - został zmodyfikowany i ulepszony. Dlatego jest bezkonkurencyjny. Powerbanki firmy Powapacks mogą zasilać również urządzenia medyczne i przyrządy lekarskie, dzięki którym osoby chore nie muszą rezygnować z ich pasji.

Powapacks to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Wszystkie produkty są testowane pod kątem bezpieczeństwa i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Celem Firmy Powapacks jest tworzenie i rozwijanie niezawodnych produktów przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego stosunku jakości do ceny i wspieraniu ekologii. Powapacks i ich Klientów łączy pasja.